E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
Pas videos me Ermalin, Rezarta Shkurta publikon dhuratën më të shtrenjtë (FOTO LAJM)

Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes, këngëtarja Rezarta Shkurta nuk i kursen pamjet e lumtura të familjes së tyre.

Një ditë më parë ajo hodhi një video teksa bashkë me Ermalin dhe Herën rregullonin pemën e vitit të ri.

Së fundmi, Hera e ka suprizuar mamanë e saj me një dhuratë shumë të ëmbël, e cila e ka prekur këngëtaren. Ajo ka vizatuar dy prindërit e saj me kurorë në kokë dhe i ka rrethuar me një zemër, vizatim të cilin Rezarta e ka publikuar në Instastory.

"A ka dhuratë më të shtrenjtë?"- shkruan ajo krahas videos ku Hera tregon me gisht vizatimin. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 11:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori