Pas videos intime, Noizy i bën kërkesën e beftë Dafinës
Dy këngëtarët sjellin një histori dashurie në klip, ku herë pas here shfaqen të përqafuar dhe duke u ledhatuar teksa tema është “A po don love? A po don seks?”

E këtë pyetje të transformuar në “A don mu, a don Dafyn?” ka vendosur t’ua bëjë fansave këngëtarja në Instagram, por komenti i Noizyt ka befasuar jo pak fansat e të dyve.

"Tdu mamin", shkruan Noizy.

Epo, ndoshta na ka shpëtuar ndonjë gjë nga afrimiteti i tyre, ose thjesht është humor VIP-ash.
Shtuar më 22/10/2018, ora 11:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori