Pas Turit, Orinda Huta braktis Vizion Plus
Pëlqej
Një nga largimet më të shumëpërfolura qe ai i Turjan Hyskës i cili së bashku më trupën e ''Apartamenti 2xl’’ lanë Vizion- in për të shkuar në ''Klan’’, me një emision të ri humori, Duplex.

Por largimet nga Vizioni ende vazhdojnë! Momentalisht po përflitet për një zhvendosje të mundshme të Orinda Hutës nga Vizion- i për në Klan.

Këtë sezon Orinda do të jetë pjesë e jurisë së Kënga Magjike 2018’’. Kur e mendon, ka sens shkruan ekspress.

Orinda është, ose ndoshta duhet të themi ishte moderatore dhe autore e shumë programeve në ''Tring’’ dhe ''Vizion Plus’’.

Tani, meqë Turi kaloi në Klan, ç’e ndalon të shoqen të bëjë të njëjtën gjë?
Shtuar më 03/09/2018, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori