Pas sulmit, Kim Kardashian me truproja të armatosur (FOTO LAJM)

Pas sulmit që i'u bë Kim Kardashian gjatë javës së modës në Paris, ajo nuk ka aspak ndërmend ta lë me kaq, por dhe me urdhër të bashkëshortit të saj, ka marrë masat emergjente. I referohemi çiftit teksa do të pajiset me një staf të armatosur të sigurimit. "Daily Mail" bën me dije se 33-vjeçarja dhe Kanye West, duan që truprojat e armatosur t’i ndjekin ngado.

Kujtojmë këtu se incidenti ka ndodhur kur gazetari i njohur ukrainas, Vitalii Sediuk, tërhoqi bukuroshen në këmbë teksa ajo po dilte nga automjeti. Ky nuk është rasti i vetem i krijuar prej këtij gazetari, pasi edhe më herët ka pasur situata të pakëndshme me çiftin Brad Pitt dhe Angelina Jolie. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 17:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori