Pas suksesit i shiti profilin e Instagramit Ijes, fansat kryqëzojnë Bes Kallakun
Dicka e cuditsahmë është vënë re ditën e sotme nga fansat e Ijes së Besit në Instagram.

U duk se suksesi i tepërt, bëri që Besi në një njëfarë mënyre ta shfrytëzojë këtë adresë për mikun e tij Kristian Prengaj.

Instagrami i Ijes i është dhënë Kristian Prengës, kick-boksierit shqiptar, gjë e cila është kritikuar shumë nga fansat.

Besi ka mohuar ta këtë shitur profilin, por fansat nuk e kanë besuar.

Aktori i njohur i humorit ka thënë se Ijes ia mbyllën profilin për shkak se u rrit shumë shpejt me ndjekës dhe është konsideruar si profil që ka të bëjë me politikën. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2018, ora 16:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori