Pas shumë kohësh, Julia Roberts shihet me bashkëshortin Danny Moder
Pëlqej
Julia Roberts është fotografuar me një fustan të shumngjyrshëm, në plazh në Malibu të premten në mëngjes.

Aktorja 50-vjeçare që fitoi çmimin Oskar u fotografua së bashku me bashkëshortin e saj, Danny Moder.

Ai dukej shumë i kujdesshëm për Julian duke i ardhur në ndihmë ndërkohë që po ecte përgjatë bregut në fustanin e gjatë që zvarriteshin në rërë.

Pjesa e sipërme ishte e zezë dhe pa mëngë ndërsa gjysma e poshtme ishte prej tyli blu, rozë, të kuqe dhe të verdhë. /albeu.com/


Shtuar më 21/07/2018, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori