Pas sherrit të bujshëm, reagon ashpër Cardi B
Pas sherrit me Nicki Minaj në Javën e Modës në Nju Jork, Cardi B ka reaguar me një postim në Instagram. Ajo tregon se e ka lejuar reperen Nicki të bëjë çfarë të dojë dhe donte ti jepte fund gënjeshtrave që po fliste për mënyrën si Cardi kujdeset për fëmijën.

postim, reperja shkroi:

"Unë kam anashkaluar shumë gjëra. Kam lejuar që të më bësh diss-e dhe të hyshnnë rrugën time. Ke kërcënuar artstët e tjerë të industrisë duke iu thënë që nëse bashkëpunojnë me mua, nuk do të bashkëpunosh më me ta.

Të kam lejuar të flasësh budallallëqe për mua. Tu drejtova njëherë ty si person, tu drejtova për herë të dytë dhe më ke thënë lutje. Por, kur përmend fëmijën tim, vendos të pëlqesh komentet për mua si nënë, të bësh komente për aftësitë e mia se si kujdesem për vajzën time është e pamundur. Kam punuar shumë për të arritur këtu dhe nuk lejoj askënd që të shkatërrojë suksesin tim."
Shtuar më 08/09/2018, ora 22:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori