Pas sherrit të bujshëm Olsi Dhe Damiano bëjnë paqe (FOTO LAJM)

Olsi dhe Damiano ranë në sy që në fillim për sherrin e madh që patën mes njëri-tjetrit.

Ata arritën deri në ofendime personale madje edhe gjeste shumë fyese që të bënte të mendoje se nuk do t’i flisnin kurrë njëri tjetrit.

Por mesa duket ata i kanë lënë pas krahëve të gjitha ato zënka.

Së fundmi ata janë shfaqur së bashku duke pirë kafe dhe foton e ka postuar pikërisht Damiano në profilin e tij në Instagram.

Epo duket se të dy i kanë thirrur mendjes dhe kanë vendosur që jashtë të bëjnë paqe, dhe pse jo të krijojnë edhe një miqësi. /albeu.com/
Shtuar më 06/07/2017, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori