Pas sherrit me të fejuarin, Lindsay Lohan sërish në brigjet greke (FOTO LAJM)

Ajo u përfshi në një grindje të bujshme me të fejuarin e saj Egor Tarabasov në një plazh grek vitin e kaluar.

Por një vit kësaj ndodhie , Lindsay Lohan, 30 vjeç, u rikthye krejtësisht e qetë dhe pa pike make-upi në fytyrë sërisht në plazhet e Greqisë .

Ajo dukej akoma e bardhë dhe dielli nuk e kishte djegur akoma ndërkohë që në një farë mënyre ajo po pret ditëlindjen e saj të 31.

Lindsi kishte veshur rrobe banje të zeza dhe dukej shumë në formë. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori