Pas rrëfimit ''prekës'' të Lorit, ish-banorja e BB i kthehet troç (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme, Lori Hoxha uroi festën e 8 marsit me një status ku shprehej sesa krenare ishte që që prej ndarjes nga jeta të babait të saj, ajo së bashku me të ëmën dhe motrat ia kishin dalë vetë të ishin aty ku janë.

Por si duket këtë postim jo të gjithë e kanë pritur mirë. Një prej personave që guxoi t'i kthehej publikisht është edhe Ilda Gega, ish-banorja e Big Brother.

Pasi ka bërë ''screenshot'' postimin e Lorit, Ilda shkroi: ''O Zot i madh, prit pak. ''Jeta është shumë e vështirë kur nuk e di se çfarë ngjyre ta blesh Lambo-n. Ne e dimë sa e vështirë është ta shtysh me miliona euro…'', shkruan ajo mbi disa foto. /albeu.com/
Shtuar më 09/03/2018, ora 12:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori