Pas Romeos, është radha e Jonidës të pranojë lidhjen mes tyre
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë komentuar gjartë për lidhje mes tyre. Por tani duket se gjërat janë bërë më të hapura.

Ishte Romeo i pari i cili deklaroi se është shumë i lumtur për lidhjen, edhe pse pa përmendur emra.

Ndërsa së fundmi ka qenë rradha e Jonidës për t'i shprehur hapur ndjenjat.

Në një intervistë për "Prive", kur u pyet për lidhjen, Jonida u shpreh: "Tani kemi gjithë verën që merremi me këtë çështje. Po lodhen kaq shumë, po mundohen kaq shumë. Jam shumë e lumtur dhe kaq mjafton". /albeu.com/

Shtuar më 20/10/2019, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori