Pas rikthimit të fuqishëm, Emily trazon rrjetin me vetëm dy fotografi (FOTO LAJM)

Ajo shkaktoi një trazirë të madhe kur u kthye në Los Angeles vetëm disa ditë më parë.

Dhe Emily Ratajkowski sigurisht po shkakton komente përsëri.

Modelja 27-vjeçare mori në Instagram mijëra like, për shkak të dy postimeve shumë provokuese.

Emily shfaqet me një palë bikini të bardha të cilat janë komentuar së tepërmi në Instagram dhe mediat rozë.

Epo Emily e di cfarë bën./albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori