Pas pak minutash, Mozzik vjen më një boom (FOTO LAJM)

Ka disa ditë që e ka promovuar me postimet në Instagram dhe tashmë Mozzik duket se është më gati se kurrë për të sjellë për publikun klipin e ri të realizuar në bashkëpunim me vëllain e tij, Getinjo.

“Para siempre” titullohet klipi i ri teksa me disa foto të postuara në Instastory, Mozzik ka lajmëruar se klipi do të publikohet ditën e sotme në orën 15:00.

Të gjithë në pritje! Me siguri Ziki dhe Getinjo do ti bëjnë të gjithë për vete sërish./intv
Shtuar më 19/10/2018, ora 14:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori