Pas padisë ja si përgjigjet Ronela Hajati për klipin e ri
Pas padisë që u ngrit ndaj Ronela Hajatit, ajo ka zgjedhur që të prononcohet në rrjetet sociale shkurtimisht.

Kengetarja u vu në qëndër të kritikave dhe lajmi i saj mori dhenë në mediat shqiptare dhe ato të huaja.

"Sepse më pas, çdo gjë mund të dalë e kundërta e asaj që supozuam... e më pas çfarë?", ka shkruar ajo, ndërsa ende nuk ka dhënë asnjë datë se kur do të dalë klipi i ri që shkaktoi aq shumë zhurmë. /albeu.com/

Shtuar më 27/11/2015, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori