Pas operacioneve në plazh, modelja kapet "mat" me të dashurin në këtë gjendje (FOTO LAJM)

Modelja dhe këngëtarja e njohur Katie Price, ndodhet së fundmi në Turqi, ku paparacët e kanë fotografuar topless.

Nëna e pesë fëmijëve ishte në Turqi që prej fillimit të këtij muaji pasi iu nënshtrua disa ndërhyrjeve të tjera kirurgjikale plastike, sic duket edhe në fotot më poshtë. Gjithashtu modelja ka realizuar edhe setin e ri fotografik komplet nudo.

Katrina Amy Alexandra Alexis Price, e njohur më parë me pseudonimin Jordan, është një modele, këngëtare dhe biznesmene në Angli.

Ajo ishte fituese e një prej edicioneve të Celebrity Big Brother.

Shtuar më 07/09/2019, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori