Pas Olsit edhe Albano tremb në mes të emisionit Marinën, do qeshni me lot (VIDEO)
View this post on Instagram

Ja cfare torturash me bejne 😡😂@albanobogdo

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Tre ditë më parë, Marina Vjollca publikoi një video teksa xhironte puntatën e 31 dhjetorit. Ajo që i bëri të qeshnin të gjithë ishte ardhja e Olsit nga mbrapa për të trembur Marinën. Por duket se djemtë e ‘Klanifornia’ nuk e kanë lënë Marinën të prezantojë e qetë.

Pas Olsit, atë e ka trembur dhe Albano. “Ik se nuk e bëj fare”, dëgjohet Marina të thotë pak nga frika dhe pak me shaka dhe të gjithë kanë shpërthyer me të qeshura.

Kjo video na afron mê shumë me atmosferën që do të ketë në ‘Klanifornia’ mbrëmjen e sotme.
Shtuar më 31/12/2019, ora 12:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori