Pas Noizy-t dhe Luanës, ja 3 shqiptarët që kaluan 1 milion ndjekës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Të famshmit duket sikur janë gjithë kohës në konkurrim me njëri-tjetrin se kush ka më shumë ndjekës në rrjetet sociale. Personazhet publikë shqiptarë që arritën të mblidhnin 1 milion fansa që ndiqnin profilin e tyre në “Instagram” e festuan me postimet e veçanta.

Deri më tani vetëm Enca, Noizy dhe Luana Vjollca ishin ata të cilët kaluan shifrën e 1 milion ndjekësveInstagram.

Por jo më, pasi 3 personazhe të njohur shqiptarë kanë mbi 1 milion ndjekës. Bëhet fjalë për tre futbollistë shqiptarë dhe mjaft të pëlqyer: Granit Xhaka, Xherdan Shaqiri dhe Shkodran Mustafi. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori