Pas një mungese të gjatë, rikthehet në ekran Adi Krasta
Prej muajsh televizionet shqiptare po preken nga ndryshime të njëpasnjëshme në staf, por jo vetëm.

Së fundmi ka qarkulluar lajmi se Adi Krasta do të jetë pjesë e një televizioni të ri.

Pas një mungese të gjatë, Adi Krasta do të rikthehetekran dhe do e shohim në “Neës 24”.

Krasta do të rikthehet me formatin e tij të njohur “Krasta Shoë”, dhe gjithashtu flitet se mund të ketë dy emisione në këtë ekran shkruan ekspress.
Shtuar më 05/09/2018, ora 19:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori