Pas një mungese të gjatë Getinjo i rikthehet muzikës, reperi risjell këngën e njohur (VIDEO)
Javë më parë Getinjo na habiti të gjithëve pas një deklarate të papritur që bëri në Instagram.

Reperi njoftoi se do të heqë dorë nga muzika dhe tregoi se nuk do të bëjë më këngë të reja.

Më pas ai shtoi se kjo ishte një shaka dhe për momentin po punon për një album të ri.

Epo mesa duket ai e tashmë është gati për rikthim dhe së fundmi Getinjo ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet duke kënduar në versionin e tij këngën “Dul Lulija te bunari”.

Menjëherë në video kanë reaguar ndjekësit e tij, të cilët e përgëzojnë për këtë version dhe të gjithë mendojnë se kjo do të jetë kënga e re e reperit.

Projektin e fundit, Getinjo e ka publikuar në prill të vitit 2018 dhe kjo këngë pritet ta riktheje pas më shumë se një viti mungesë në tregun shqiptar
Shtuar më 06/11/2019, ora 12:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori