Pas ndarjes së papritur, Stresi në një dhomë relaksi me femra nudo (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme ka qarkulluar në media lajmi se çifti i përfolur Stresi dhe bashkëshortja e tij Keisi u ndanë.

Ky lajm vjen krejt papritur në monetin kur reperi kaloi një periudhë të gjatë në burg, pasi u arrestua nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike dhe armëmbajtjes paleje.

Gajtë gjithë kësaj periudhe bashkëshortja e reperit ishte mëbështetja e tij më e madhe. Por me sa duket çifti po kalon një periudhë të vështirë. Kanë fshirë fotot ngga rrjetet sociale dhe nuk ndiqen më me njëri-tjetrin.

Të gjitha këto kanë ngritur aludimet se mes tyre çdo gjë ka marrë fund. Ndërkohë që lidhur me këto lajme duket se dyshja nuk ka ndërmend të flas. Ditën e djeshme Stresi publikoi një video ku shfaqej duke u relaksuar në një dhomë ku përball shihej një vajzë. Nuk dihet nëse ajo është dikush tjetër dhe jo partnerja e tij.
Shtuar më 16/07/2019, ora 15:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori