Pas ndarjes së bujshme, Vin Veli bën veprimin e papritur
Pëlqej
Vin Veli që pas ndarjes së bujshme, vendosi të rrinte pak në qetësi.

Vetëm pak javë pasi publikoi këngën "Miles aëay", që po djeg clubet dhe është pëlqyer pamasë nga publiku, Vin Veli ka filluar punën për këngën e radhës që pritet të jetë një superhit.

Veli shfaqet krah njëri bashkëpunëtor, Elgit Dodës teksa në postim ka bërë të ditur se kjo këngë do vijë në bashkëpunim edhe me Alar Band.

"Së shpejti. Po vjen", shkruan Vin Veli pa zbuluar më shumë, por janë dashur vetëm kaq të dhëna për të kuptuar se kënga do jetë hit këtë verë.

Vini mesa duket e ka përqëndruar energjinë e mirë në karrierën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2018, ora 16:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori