E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
Pas ndarjes së bujshme, Baby G ka marrë një vendim që i përket asaj (FOTO LAJM)

Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale e cila ndan foto dhe video të ndryshme me të gjithë ndjekësit e saj si nga jeta e saj profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Kohët e fundit ajo ka qenë shumë në vëmendjen e mediave për ndarjen e saj me menaxherin Lim Hoti.

Pas ndarjes së saj, reperja ka vendosur që të shkojë në Angli e cila do të lancojë së shpejti një këngë të re ku mendohet se do të jetë në bashkëpunim me dy reperë të rinj.

Ajo e ka publikuar vetë këtë lajm përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet në studion e saj muzikore ku me sa duket pas ndarjes së saj me menaxherin Lim Hoti do fokusohet vetëm tek karriera e saj
Shtuar më 16/08/2019, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori