Pas ndarjes nga djali i Beckham, aktorja lidhet me modelen e Playboy (FOTO LAJM)

Ajo bëri edhe më shumë bujë pas lidhjes së saj me djalin e David Beckham.

Por aktorja e njohur, vetëm 21 vjec e ka lënë pas krahëve atë histori dhe ka nisur një lidhje tjetër.

Por këtë herë me një vajzë.

Chloe Moretz, ka nisur një lidhje lesbike modelen 27-vjeçare, Kate Harrison.

Kjo e fundit është e njohur pasi ka pozuar edhe për revistën e të rriturve, Playboy. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori