Pas ndarjes nga Brad Pitt, Angelina nuk do t’ia dijë më për meshkujt?
Ndarja e tyre ishte ndër më të bujshmet në Hollywood.

Në shtator të vitit 2016 Angelina Jolie dhe Brad Pitt i dhanë fund martesës së tyre shumëvjeçare.

Por ndryshe nga aktori, Jolie duket se pas ndarjes nuk do t’ia dijë më për meshkujt. E themi këtë pasi ajo nuk është parë të dalë me ndonjë mashkull tjetër.

Madje burime pranë saj thonë se ajo as nuk ka ndërmend të frekuentohet me dikë këtë periudhë pasi është e fokusuar vetëm tek fëmijët e saj. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori