Pas ndarjes nga biznesmeni, Françeska Jaçe nuk i kursehet fotove provokuese (FOTO LAJM)

Pëlqej
Modelja shqiptare, Françeska Jaçe ka disa ditë që është me pushime. Ajo po udhëton sa nga një vend në tjetrin.

Së fundmi ajo ka vizituar Italinë ekzaktësisht Romën.

Prej andej Françeska ka postuar foto ku duket mjaft elegenate dhe me stil.

Në Instastori ajo ka poatuar një foto ku nxjerr në pah gjoksin e saj, pasi vetë bluza është e tillë që të nxjerr dekoltenë.


Pas ndarjes nga bisnezmeni modelja duket se po kalon edhe më mirë. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori