Pas ndarjes, Miley Cyrus kapet mat duke shkëmbyer puthje me një vajzë (FOTO LAJM)

Miley Cyrus dhe bashkëshorti i saj Liam Hemsëorth janë ndarë 7 muaj pas martesës. Këngëtarja njoftoi të shtunën se ata janë ndarë për tu fokusuar tek vetja dhe karriera.

Por duket se nuk është kaq e gjitha. Të premten, 26-vjeçarja u fotografua duke u puthur me ish-gruan e Brody Jenner, Kaitlynn Carter në Liqenin e Komos.

Në fotografitë e siguruara nga Daily Mail, shihet se vajzat po kalojnë mirë me njëra-tjetrën dhe nuk mungojnë puthjet pasionante.

Nuk dihet nëse kjo histori ka lidhje me ndarjen nga aktori Liam.

Shtuar më 11/08/2019, ora 17:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori