Pas ndarjes me Krenar Çoçajn, Luana Vjollca merr një vendim
Pëlqej
Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë padyshim një ndër çiftet më të ndjekura. Dyshja simpatike është kapur mat vetëm nga fotot paparacë, pasi asnjëri prej të dyve se ka pranuar lidhjen e tyre.

Prej gati 2 vjetësh bëhet me dije se Krenari dhe Luana janë bashkë, duke shijuar një histori të bukur dashurie. Por si duket kjo lidhje është ndërprerë, ata si duket i kanë dhënë fund mes tyre.

Pas lajmit për ndarjen, mediat raportojnë se prej disa ditësh moderatorja nga Tirana dhe biznesmeni nga Kosova nuk kanë asnjë kontakt mes tyre. Pasi mbylli emisionin e saj “Shiko kush luan”, Luana iu bashkua të motrës Marinës dhe kunatit Getoarit në pushimet e tyre luksoze.

Ashtu edhe si ata vetë e kanë bërë të ditur, Marina, Getoari dhe Luana janë duke kaluar pushimet e tyre dimërore në fshatin St.Moritz të Zvicrës.

Nga ana tjetër Krenari gjendet në Kosovë, ku edhe po përballet për të disatën herë me drejtësinë.

Krenar Çoçaj është i akuzuar për një zënkë për një femër në pub, në vitin 2015. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori