"Pas ndarjes e sheh veten të martuar sërish?" Mozziku habit me përgjigjen (FOTO LAJM)

Mozzik ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "NIN" në Klan Kosova ku gjatë intervistës foli për herë të parë edhe për ndarjen nga ish-bashkëshortja Loredana.

Mozzik u shpreh se beson ende në dashuri dhe kur moderatori e pyeti nëse e sheh veten të martuar sërish Mozzik dhe një përgjigje që shumë nuk e prisnin.

"Në të ardhmen e afërt nuk e besoj se jam i fokusuar se jam i fokusuar tek karriera, por unë besoj në dashuri. Megjithatë nuk ma merr mendja që në të ardhmen e afërt mund ta shoh veten të martuar. Në të ardhmen e shoh veten me vajzën time duke e jetuar jetën më së miri", u përgjigj Mozziku.Shtuar më 12/11/2019, ora 16:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori