Pas Marinës, Luana merr urimin më emocionues
Dita e sotme është padyshim një nga më të bukurat për familjen Vjollca, pasi Luana feston ditën e saj të ditëlindjes.

Pas urimit të ndjerë të motrës së saj moderatores Marina Vjollca, nuk ka munguar po aq e ngrohtë dhe e përzemërt edhe Maria, nëna e tyre.

“Ditlindje te bukura gjithmone per ty e vogla ime ne 100 vite tjera te lumtura! Mall e dashurii per ty jeta ime , mbrekullia ime !Falenderoj Zotin qe ne proven e jetes me bekoj me ju e ty Luana Shpirtit!,”-përfundon postimi i Marias, ndërkohë që krahas tij ka publikuar gjithashtu foto të vajzës së saj.

Tani mbetet vetëm urimi i Krenar Çoçajt, i dashuri i Luanës. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori