Pas Marinës, edhe Silva Gunbardhi ka një urim për të bërë sot (FOTO LAJM)

Djali i këngëtares Silva Gunbardhi dhe burrit të saj reperit Daffy, feston sot ditëlindjen.

Dalvin ka mbushur dy vjeç duke bërë jetën e prindërve të tij më të bukur.

Silva ka uruar të voglin e saj me një foto familjare ku duken që të tre të veshur me të bardha dhe Dalvi ka hipur mbi një makinë gjithashtu të bardhë.

‘Gëzuar ditëlindjen jeta ime Dalvi!’-ka shkruar Silva krah fotos së postuar në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori