Pas Luanës edhe Çiljeta i futet muzikës popullore
Muzikën shqiptare këto kohët e fundit e ka prekur një trend i ri. Këngëtarët e muzikës moderne bashkohen me ata të rrymës popullore.

Këngëtarja simpatike Çiljeta e ftuar sot në emisionin radiofonik “Chaude Patate” ka rrëfyer se shumë shpejt do të sjellë një bashkëpunim të fuqishëm dhe shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar deri më tani.

Çiljeta do t’i futet muzikës popullore dhe së shpejti do të sjellë një këngë me yllin e muzikës popullore, Fatmira Breçani. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2018, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori