E FUNDIT/ Tërmeti shkund Tiranën
Pas lindjes së Zërit dhe rikthimit në ekran, Elita Rudi paska ende të reja (FOTO LAJM)
Në shkurt të këtij viti, moderatorja e njohur Elita Rudi dhe partneri i saj, Gjiko, u bënë prindër për herë të parë.

Elita solli në jetë vogëlushin Zëri, i cili ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me ëmbëlsinë e tij.


Mirëpo, vetëm pak muaj pas lindjes së të birit, moderatorja iu rikthye televizionit dhe duket se kemi ende zhvillime të tjera nga jeta e saj.

Elita po punon për një projekt të ri, teksa i përkushtohet edhe mëmësinë dhe moderimit.

Vetë ajo na e dha këtë lajm në rrjete sociale, duke na bërë kuriozë për të mësuar se ç’po kurdis.

“Mezi po pres t’ju tregoj për projektin e ri për të cilin po punoj.” – shkruan Elita në postim.

Ende nuk dihet nëse projekti i ri ka të bëjë me një emision, apo moderatorja po punon për një biznes të sajin.

Mbetet të presim për të parë me ç’do të na surprizojë Elita Rudi.
Shtuar më 21/10/2019, ora 15:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori