Pas lidhjes me stilistin VIP, modelja i vë flakën Instagramit (FOTO LAJM)

Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses të paparë.

Ajo nuk i mursen fotot provokuese dhe numri i fansave sa vjen e e rritet më shumë.

Justyna shquhet për tipin e hapur dhe postimet e shpeshta ndaj edhe për pak javë ka arritur 600 mijë folloëers.

Për më tepër mund të ndiqni vetë galerinë për të kuptuar se pse bukuroshja ka aq shumë ndjekësa. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 10:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori