Pas largimit të bujshëm, rikthehet Elvana Gjata
Pas vrasjes në Ish-Bllok këngëtarja Elvana Gjata do të rikthehet në fillimet e vitit të ardhshëm me një super tur muzikor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në kanalin zyrtar të artistes në ‘YouTube‘, kanë filluar të shiten biletat për koncertet që pritet t’i mbajë Elvana më 3 dhe 6 maj të vitit 2019, në Neë York dhe Filadefia.

Koncerti i datës 3 maj do të mbahet në një lokal në parkun e Asbury-t rreth orës 19:00. Ndërsa, koncerti në Filadelfia që do të organizohet në 6 maj do të fillojë rreth orës 20:00 të mbrëmjes.
Shtuar më 14/12/2018, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori