Pas lajmit të shtatzanisë, e dashura e Mozzik i hyn muzikës?
Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në forma të ndryshme.

Ama kush e mendonte që Loredana do i futej muzikës?

Këtë e ka treguar vetë Mozziku i cili ka thënë se tashmë ja ka lënë stafetën "gruas".

Na mbetet vecse të presim ndërkohë që ata përfliten se do të behen prindër. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2018, ora 20:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori