Pas lajmit për vdekjen, reagon Arian Çani (FOTO LAJM)

Një lajm bombastik qarkulloi pak orë më parë në rrjetet sociale. Arian Cani u tha se kishtë ndërruar jetë. Por kjo sigurisht është një e pavërtëtë e madhe.

Lajmin që qarkullontë në Instagram e lexoi edhe në puntatën e të premtes vetë Cani, i cili kërkoi të dinte kush e kishtë faqen që e kishte nxjerrë këtë lajmërim.


Nuk kaluan shumë minuta dhe kjo situatë për Çanin u kthye në një humor të paparë nga vetë ai në emision e tij “Zonë e lirë”.

Është për tu thënë se “letra e vdekjes” që i kishin përgatitur në 50 vjetorin e lindjes, shkaktoi shumë të qeshura dhe batuta të hedhura nga Ariani i cili e lexoi postimin e bërë për vdekjen e tij live para të gjithë teleshikuesve të tij. Pra me pak fjalë nga ajo që pamë në emision na u krijua ideja që Çani e mori me shumë sportivitet dhe i falënderoi ata që e kishin shkruar letrën. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2018, ora 15:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori