Pas lajmeve të ndarjes, reagon Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha (FOTO LAJM)

Mjaftoi një foto e publikuar në Instastory nga Armina Mevlani dhe menjëherë në media qarkulloi një lajm ku thuhej se blogerja e njohur dhe Shkëlzen Berisha i dhënë fund marrëdhënies së tyre.

“Unë. E vështirë për t’u gjetur. E vështirë për t’u harruar”, shkruhej në foton e Arminës.

Por duket se këto lajme nuk i kanë pëlqyer aspak çiftit dhe kanë reaguar menjëherë në rrjetet e tyre sociale.

Ata kanë publikuar në Instagram foto ku shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Për “dashamirësit”,- shkruan me ironi Shkëlzeni krahas fotos.

Në tetor të vitit që lamë pas Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha u fejuan në një ceremoni private, e cila u përfol shumë gjatë.
Shtuar më 19/08/2019, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori