Pas lajmeve mbi shtatzëninë, Xhensila largohet nga Shqipëria (FOTO LAJM)

Pas shumë zërave që qarkulluan në media se këngëtarja Xhensila Myrtezaj mund të ishte shtatzënë, ka reaguar vetë Xhensila me Besin duke e mohuar këtë gjë.

Madje këtë e bënë me anë të një foto të hedhur në Instastoryn e tyre dhe me ironi kanë thënë se i zbuluan. Ndërsa sot Xhensila na ka lajmëruar se po largohet nga Shqipëria.

Mësohet që destinacioni të jetë Athina. Nuk dihet se përse Xhensila ka shkuar aty dhe se kush e shoqëron. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2018, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori