Pas kuintave, çfarë ndodhi kur ëngjejt e Victoria's Secret "zbritën" në tokë (FOTO LAJM)

Shoë i vitit 2018 i Victoria's Secret i organizuar në Piers 94, Neë York solli në skenë modelet më të njohura botërore, si supër engjëlli Adriana Lima, Kendall Jenner, Bella dhe Gigi Hadid dhe të tjera.

Në galerinë e mësipërme mund të zbuloni atë që ndodhi pas kuintave të skenës ndriçuese të Victoria's Secret. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2018, ora 14:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori