Pas Kim-it edhe Rihanna me foto nudo
Pas Kim Kardashian së cilës ju bënë publike fotot e saj nudo, tashmë është sulmuar Rihanna. Në rrjetet sociale qarkullojnë dy fotot e saj nudo, ndërsa nuk ështe e vetmja.

Rihanna dhe aktorja Amber Heard, e fejuara e Johnny Depp, janë viktimat e fundit të skandalit të fotove nudo.

Dy foto nudo të këngëtares u shfaqën në portalet 4chan dhe Reddit, ndërsa aktores amerikane i kishin publikuar më shumë se 50 foto nudo. Dy bukuroshet nuk janë të vetmet, ndërsa pasojnë Kim Kardashian, Vanessa Hudgens etj. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori