Pas kërcënimeve dhe fotove të fëmijërisë, i ati i publikon Meghanit fotot "hot" (FOTO LAJM)

Thomas Markle nuk ndalet në publikimin e fotove të vajzës së tij, Meghan. Së fundmi 74-vjeçari ka bërë publike disa imazhe që e bija nuk do donte që t'i shikonte njeri.

Në fotot në fjalë, ajo është në moshën 16-vjeçare gjatë një performance në skenën e shkollës e mesme. Për këto foto, Thomas është shprehur se ajo “gjithmonë donte të luante diçka magjepsëse”.

Meghan, tani 38 vjeçe, shfaqet fillimisht e veshur me një veshje të bardhë e pastaj me një fustan të zi. Ajo po luante rolin e një gruaje në dhomën e zhveshjes dhe në banjë.

Babai i saj është shprehur se “Meghan do të tronditej nëse do ta shihte atë performancë tani”, duke shtuar se ai filmonte çdo shfaqje që bënte e bija.

Shtuar më 28/01/2020, ora 11:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori