Pas fustanit të çmendur, Kim harron të veshë pantallonat (FOTO LAJM)

Nuk është se ajo nuk shkakton tërmet kudo që shkon, por këtë herë e ka tepruar fare.

Kim Kardashain bëri bujë ditën e djeshme me përzgjedhjen e fustanit të radhës, një fustan të zi që ekspozonte shumë gjoksin e saj.

Ndryshe fustani të krijonte idenë e një varëseje gjigante por me një dekolte të cmendur dhe të guximshme.

Ndërkohë ditën e sotme, Kim ka postuar një fotografi ku shihet me këmbët e zhveshura, ndërsa në fotografi ka shkruar vetëm "Mirëmëngjes".

Ku i ke lënë pantallonat Kim? /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori