Pas fjalëve për të dhe Jon Gjebrean, këngëtarja shqiptare lidhet me djalin e presidentit

Pëlqej
Adea Pula edhe pse ka vetëm pak kohë që është përfshirë në botën e showbizit shqiptar, duket se ka arritur të fitojë mjaft vëmendje.

Në fillim ajo u përfol se ishte në një lidhje me Jon Gjebrean, që tashmë është i fejuar me Merlinin.

Por sipas mediave kosovare, Adea ëstë e lidhur me djalin e presidentit, Hashim Thaçi, Endritin.

Djali i presidentit është emër shumë i komentuar në media sa i përket jetës private dhe lidhjeve me femrat, por duket se kësaj radhe e ka seriozisht.

Ndonëse nuk kanë lënë asgjë për të dyshuar, nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe daljet i kanë të fshehta, burime të afërta me çiftin e ri kanë bërë të ditur për se ata janë bashkë. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2018, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori