Pas fejesës së Justin, Selena tund rrjetin me fotot provokuese

Që kur Justin Bieber u fejua, Selena Gomez ka vendosur që të largohet nga interneti.

Ajo ka deklaruar se ndihet në paqe larg Instagramit dhe se është më e lumtur.

Ama ditën e sotme ajo është kthyer me disa imazhe bombastike.

Artistja shihet në një lokal ku ka dalë për pije, e ndërsa ajo mqë bie në sy është veshja bujare e VIP-es. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2018, ora 17:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori