Pas fejesës Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri arratisen me pushime romantike (FOTO LAJM)

Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri janë një nga ciftet më të diskutuara ditët e fundit në media.

Pas vënies së unazave në një darkë familjare të organizuar me muzikë dhe kërcim cifti i sapo fejuar kanë udhëtuar drejt Romës ne Itali.

Në disa postime të bëra në rrjetet sociale Jon Gjebera ka hedhur foto nga një rrugë e Romës. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2018, ora 09:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori