Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Pas dy viteve martesë me Patrisin, Tuna merr vendimin surprizë (FOTO LAJM)

Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të diskutuara në media.

Pas ndarjes së Norës dhe Robert Berishës, u përfol se dhe vëllai tjetër ishte drejt divorcit, duke qenë se të dy po pushonin në destinacione të ndryshme. Por tuna tashmë ka bërë një ndryshim në profilin e saj në Instagram.

Pasi kanë kaluar vite nga zyrtarizimi i lidhjes së tyre, vetëm tani Tuna ka vendosur të ndryshojë mbiemrin e saj. Në ‘Instagram’ këngëtarja e ka vendosur emrin Altuna (Sejdi) Berisha, duke treguar se ajo ka marrë mbiemrin e Patrisit dhe se vazhdon të jetë partnerja e tij.

Shtuar më 14/09/2019, ora 23:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori