Pas divorcit të bujshëm, Hygerta tregon tatuazhet në zonën intime

Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet shumë e lumtur vetëm dhe me ish-bashkëshortin e saj ruante marrëdhënie të mira.

Ndërkohë Hygerta është bërë gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan albeu.com.

Ama këtë herë ajo ka postuar në Instagram disa caste ku shfaqet në pishinë dhe e veshur me rroba banje.

Në sy bien tatuazhet e Hygertës që askush nuk i dinte më parë: Një në zonën intime dhe një në fundshpinë. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2018, ora 23:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori