Pas diplomimit, Tayna ka një arsye tjetër për të festuar (FOTO LAJM)
Reperja kosovare Tayna, ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram një foto të vetën me kapelën e studentit të diplomuar dhe diplomën në dorë. “Momente lumturie dhe krenarie”- shkruan Tayna në mbishkrimin që shoqëron foton e postuar.

Këngëtarja sapo përfundoi vitin e tretë bachelor për Shkenca Kompjuterike. Tayna ka marrë urime të shumta nga fansat.

Pak minuta më parë ajo shënoi 900 mijë ndjekës në instagram duke e shoqëruar foton me një zemër të kuqe.

Kjo tregon se Tayna është një nga reperet më të dashura për publikun shqiptar porjo vetëm.

Pas diplomimit, Tayna ka një arsye tjetër për të festuar (FOTO LAJM)

Shtuar më 19/06/2019, ora 15:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori