Pas diplomimit në Gazetari, Edita premton këngë të reja
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pasi është diplomuar në degën e Komunikimit Masiv – drejtimi gazetari, Edita Sopjani premton se është e gatshme të fokusohet më shumë në krijimet e reja muzikore. Në një intervistë për Telegraf ajo është shprehur se ka marrë pjesë edhe në disa koncerte.
“Gati një vit nuk kam punuar këngë te re. Këtë vit kam qenë më shumë e zënë rreth fakultetit sepse kam dashur që të diplomoj në afat dhe fatmirësisht e kam arritur këtë - tash jam e diplomuar në Komunikim MasivGazetari. Mirëpo, nuk kam munguar as mbrëmjet e ndryshme muzikore. Kam qenë në disa vende e angazhuar dhe me të vërtet jam shumë e lumtur me pritjen që më kanë bërë publiku kosovar; ata janë shumë atmosferik dhe dinë të të respektojnë”, ka shtuar këngëtarja. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2012, ora 10:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit