Pas dhjetë vitesh në ekran, largohet Alban Dudushi?
Emisioni i njohur “Top Show Magazine” në televizionin “Top Channel” është mbyllur përfundimisht.

Pas dhjetë vitesh në ekranin e Top Channel, Alban Dudushi ka mbetur pa emision dhe tashmë nuk dihet nëse do të vijë me ndonjë projekt tw ri.

Në vijim, Alban Dudushi do të shfaqet vetëm të martave në orën 22:00.

Ende nuk dihet ç’do të bëhet me opinionistët e emisionit, Albana Osmanin dhe Ervin Kurtin, i cili deklaroi largimin e tij disa javë më parë.
Shtuar më 28/09/2018, ora 23:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori